Ogłoszenia Duszpasterskie 2 Niedziela Wielkanocna – Niedziela Miłosierdzia Bożego – 03.04.2016r.

 • 0

Ogłoszenia Duszpasterskie 2 Niedziela Wielkanocna – Niedziela Miłosierdzia Bożego – 03.04.2016r.

 1. Dziś I-a niedziela miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja, a po południu od godz. 15:30. Zapraszam.

 2. Dziś można przed ołtarzem składać ofiary ze skarbonek wielkopostnych do kosza na Caritas. Dziś składka na Caritas Diecezji Rzeszowskiej i na cele Diecezjalne. Bóg zapłać.

 3. Dziś też rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.

 4. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesiona ze względu na Wielki Tydzień i Adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa w naszej parafii i za grzeszników.

 5. W czwartek o godz. 18:00 spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania i egzamin diecezjalny.

 6. W przyszłą niedzielę przybędzie do nas ks. Proboszcz z Parafii p.w. bł. Władysława Findysza w Rzeszowie, z Naszego Dekanatu, który buduje kościół. Będzie głosił kazania i zbierał ofiary na tacę jako pomoc przy budowie obiektu. Bądźmy ofiarni.

 7. Radni parafialni dyżurują i zbierają ofiary w zakrystii na dokończenie budowy ogrodzenia wokół kościoła. Ofiarodawcom składamy bóg zapłać.


   

 8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby: 1) Ryba Wojciech, 2)Gembarowski Tadeusz, 3)Góźdź Lucjan, 4)Lecka Sylwia, 5)Kurdziel Edward, 6)Drapka Teresa, 7)Morawski Henryk, 8)Gwizdak Ewa, 9)Kwoszcz Zofia, 10)Korchowiec Andrzej.Na poniedziałek i sobotę grupa informuje w zakrystii, o której godzinie będzie sprzątać kościół.

 9. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Józefczyk Krystyny. Msze św. w tygodniu o godz. 18:00.

 10. Próba Scholi w wtorek o godz. 16:30.

 11. Zapraszamy młodzież z naszej parafii na spotkanie w ramach przygotowań do ŚDM w Krakowie 2016 do PARAFII ŚW.J.S.PELCZARA w RZESZOWIE w niedzielę 10.04.2016r. na godz. 19:30.

 12. Zapowiedzi przedślubne:
  Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujące osoby:1)Krzysztof Piotr Rząsa, syn Andrzeja i Janiny, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie z Katarzyną Ewą Gemra, córka śp. Stanisława i Grażyny, stan wolny, ur. W Jarosławiu, zam. w Pruchniku. Zap. 12)Michał Bogusław Stochla, syn Bogusława i Emilii, stan wolny, zam. w Łące, z Gabrielą Agatą Puziewicz, córka Andrzeja i Grażyny. stan wolny, zam. W Strażowie. Zap. 1


   INTENCJE MSZALNE –04.04. – 10.04.2016 r.


  Niech Maryja Królowa wyprasza
  u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
  potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaPrzejdź do paska narzędzi