Ogłoszenia duszpasterskie 2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 05.01.2020r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 05.01.2020r.

1. Dzisiaj składka przeznaczona jest na WSD w Rzeszowie.

2. Jutro 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego. Jest to Misyjny Dzień Dzieci. Na sumę dzieci przychodzą w koronach. Składka przeznaczona na misje. Na każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy. Msze św. jak w każdą niedzielę.

3. W uroczystość Objawienia Pańskiego wypada 35 rocznica konsekracji ks. Bpa Kazimierza Górnego i 32 rocznica konsekracji ks. Bpa Edwarda Białogłowskiego. Modlimy się w ich intencjach.

4. Za tydzień niedziela Chrztu Pańskiego. Koniec okresu Narodzenia Pańskiego (tradycyjny śpiew kolęd do 2 lutego).

5. 12.01. o godz. 12:00 u księży Saletynów w Rzeszowie opłatek dla przyjaciół kół Radia Maryja.

6. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Zdzisławy Brzykowskiej.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby: 1)Alicja Dziadosz, 2)Magdalena Mazur, 3)Dawid Gunia, 4)Halina Malec, 5)Lucyna Gunia, 6)Wanda Ślęzak, 7)Barbara Możdżeń, 8)Katarzyna Ignac, 9)Jadwiga Gunia, 10)Katarzyna Szczepek.

8. Trwa wizyta duszpasterska kolęda: wtorek od godz. 15:00 – 20:00 od Białek do Laskowskiej Marii i Rędzia w stronę stacji PKP – Zakęcina i przerwa w kolędzie do 19.01.2020 r., a potem ciąg dalszy. Bóg zapłać za ofiary kolędowe składane na tacę.

9. Msze św. w tygodniu: wtorek, środa, czwartek o godz. 7:00, piątek, sobota o godz. 17:00.

10. W piątek od godz. 16:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

 


Ograniczenia

Ważne!

Od 4 maja według ustaleń epidemiologicznych i rządowych limit osób w naszej świątyni wynosi

31 osób Prosimy o respektowanie tych wymogów pozostali wierni uczestniczą na zewnątrz kościoła 1,5 m odległości od siebie.

 

 

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą  maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na maj 2021 brzmi:Intencja powszechna: Świat finansów Módlmy się, aby odpowiedzialni za finanse współpracowali z rządami w celu uregulowania sfery finansowej i chronienia obywateli przed jej zagrożeniami.

Przejdź do paska narzędzi