Ogłoszenia duszpasterskie 19 Niedziela zwykła – 11.08.2019r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 19 Niedziela zwykła – 11.08.2019r.

1. W środę wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego. Od godz. 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

2. W czwartek uroczystość Wniebowzięcia NMP i święto narodowe. Na każdej Mszy św. poświęcenie owoców, ziół i kwiatów. Na sumie błogosławieństwo wieńców dożynkowych.

3. W tym tygodniu trzeci piątek miesiąca – koronkę do Bożego Miłosierdzia prowadzi Caritas Parafialny.

4. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Bury Stanisławy.

5. Można składać w zakrystii lub na konto parafialne ofiary na remont ogrodzenie cmentarza. Bóg zapłać za złożone ofiary.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Jolanta Lech, 2)Ewa Nowak, 3)Zofia Rąb, 4)Beata Konieczny, 5)Renata Wiśniowka – Lipa, 6)Agnieszka Sieradzka, 7)Iwona Barnat, 8)Lucyna Wierzbicka, 9)Katarzyna Laskowska, 10)Agnieszka Szpyrka, 11)Anna Stochla.

7. Msze św. w tygodniu w poniedziałek, w piątek, w sobotę o godz. 18:00, we wtorek o godz. 7:00, w środę o godz. 7:00 i 18:00 w czwartek o godz. 8:00, 10:30, 16:00, w sobotę o godz. 14:00 Msza św. Ślubna.

8. Przyszła niedziela to trzecia niedziela miesiąca, składka na potrzeby parafii.

9. Wyjazd na pielgrzymkę do Strachociny i Starej Wsi będzie w sobotę 17 sierpnia o godz. 7:00 spod kościoła.

10. Zapowiedzi przedślubne: do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

1)Mateusz Skuba, syn Bronisława i Barbary Dobrzańskiej, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Krasnem parafia Krasne z Dominiką Wisz, córka Artura i Doroty Lecka, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, parafia Strażów. Zap. III.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaOgraniczenia

Ważne!

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 27 marca do 9 kwietnia 2021 w naszym kościele może przebywać jednocześnie 23 osób pozostali wierni uczestniczą na zewnątrz kościoła 1,5 m odległości od siebie.

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą  maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na marzec 2021 brzmi:Módlmy się o to, abyśmy przeżywali sakrament pojednania z odnowioną głębią, żeby cieszyć się nieskończonym miłosierdziem Bożym.

Przejdź do paska narzędzi