Ogłoszenia duszpasterskie – 16.02.2020r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie – 16.02.2020r.

1. Dzisiaj składka na ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać za ofiary, a także za ofiary z racji kolędy.

2. W środę od godz. 16:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja grupy Intronizacyjnej za grzechy osobiste, rodzinne i społeczne.

3. W sobotę święto katedry św. Piotra.

4. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Kamińskiej Zofii.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
1)Ewa Michnar 2)Agnieszka Cyran 3)Wojciech Bryła 4)Agnieszka Drągowska 5) Marzanna Kurcek 6)Sabina Barnat 7)Mariola Żabczak 8)Joanna Wiśniewska 9)Piotr Pawul 10)Irena Kwoka 11) Anna Ciasnocha.

6. Msze św. w tygodniu w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7:00 i 17:00, wtorek, czwartek i sobota o godz. 17:00. W sobotę Chrzest dziecka.

 

 


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


 

 


Ograniczenia ilości wiernych

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 7 do 29 listopada br. w naszym kościele może przebywać jednocześnie maksymalnie 31 osób.

Ważne!

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą części odzieży albo maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na listopad 2020 brzmi:Intencja powszechna: Sztuczna inteligencja. Módlmy się, aby postęp w dziedzinie robotyki oraz sztucznej inteligencji zawsze pozostawał w służbie ludzkiego istnienia..