Ogłoszenia duszpasterskie 14 niedziela zwykła 09.07.2017r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 14 niedziela zwykła 09.07.2017r.

1.We wtorek święto św. Benedykta, patrona Europy.

2.W środę po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu grupy dla Intronizacji NSPJ w parafii. Zapraszam.

3.Przyszła niedziela to trzecia niedziela miesiąca, składka na potrzeby parafii – renowację dzwonów. Bóg zapłać dotychczasowym ofiarodawcom.

4.Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Pasierb Emilii.

5.Bóg zapłać wszystkim, którzy ofiarowali pomoc finansową, jak i pomoc przy poczęstunku dla pielgrzymów zmierzających do Częstochowy z Łańcuta, grupa św. Urszuli.

6.Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek  i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:      
1) Stanisława Misiewicz, 2)Elżbieta Peszko, 3)Dorota Wiatr, 4)Lucyna Buk, 5)Ewa Misiewicz, 6)Helena Jachowicz, 7)Dominika Puziewicz, 8)Wioletta Dec, 9)Anna Kuna, 10)Zającowie.

7. Msze święte w tygodniu o godz. 18:00, we wtorek i czwartek tylko o godz. 7:00, w środę, piątek i sobotę rano o godz. 7:00 i 18:00. Zapraszam.

8. Zapowiedzi przedślubne:

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:  
1)Adam Sebastian Wilk syn Krzysztofa i Haliny Wiącek, stan wolny, zam. w Domatkowie parafia Domatków z Dominiką Krystyną Borowiec, córka Janusza i Małgorzaty Urban, stan wolny, zam. w Strażowie parafia Strażów. Zap. II


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia
źródło: youtube.com


Ograniczenia

Ważne!

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 27 marca do 9 kwietnia 2021 w naszym kościele może przebywać jednocześnie 23 osób pozostali wierni uczestniczą na zewnątrz kościoła 1,5 m odległości od siebie.

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą  maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na marzec 2021 brzmi:Módlmy się o to, abyśmy przeżywali sakrament pojednania z odnowioną głębią, żeby cieszyć się nieskończonym miłosierdziem Bożym.

Przejdź do paska narzędzi