Ogłoszenia duszpasterskie 14 Niedziela Zwykła 03.07.2016 r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 14 Niedziela Zwykła 03.07.2016 r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, Adoracja NS, po południu wystawienie NS od godz. 15:30, o godz. 16:00 Msza św. Składka jest przeznaczona na WSD w Rzeszowie.

2. W środę 6 lipca gościmy w parafii Pieszą Pielgrzymkę Przemyską do Częstochowy, będą przy kościele około godziny 11:15. Za przyjęcie pielgrzymów odpowiedzialne są grupy parafialne działające przy parafii.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Wojnar Heleny.

4. W piątek Doroczna Diecezjalna Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej parafii. Wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00 – 18:00 i Msza święta.

5. Radni parafialni dyżurują i przyjmują wpłaty w zakrystii na ogrodzenie kościoła. Bóg zapłać.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na poniedziałek i sobotę do sprzątania kościoła proszę następujące osoby: 1)Maria Domaradzka, 2)Marzena Ataman, 3)Zofia Kołodziej, 4)Krystyna Szałęga, 5)Irena Dorota Barnat, 6)Maria Dec, 7)Aneta Świętoniowska, 8)Maria Kiwała.

7. Msze św. w tygodniu o godz. 18:00, w sobotę ślub, w niedzielę na sumie chrzest św dziecka.

6. Zapowiedzi przedślubne:
Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
Marcin Kazimierz Burek syn Wiesława i Haliny Olszak, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Rzeszowie, Parafia św. Krzyża z Natalią Salach córka Tadeusza i Haliny Wajda, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, Parafia Strażów. Zap II.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia

Komentarz do Ewangelii – 3 lipca 2016 (Łk 10, 1-12. 17-20)

źródło: youtube.com


Ograniczenia

Ważne!

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 27 marca do 9 kwietnia 2021 w naszym kościele może przebywać jednocześnie 23 osób pozostali wierni uczestniczą na zewnątrz kościoła 1,5 m odległości od siebie.

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą  maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na marzec 2021 brzmi:Módlmy się o to, abyśmy przeżywali sakrament pojednania z odnowioną głębią, żeby cieszyć się nieskończonym miłosierdziem Bożym.

Przejdź do paska narzędzi