Ogłoszenia duszpasterskie 13 Niedziela zwykła 26.06.2016 r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 13 Niedziela zwykła 26.06.2016 r.

1. W środę uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Składka na ,,Świętopietrze”. Msze św. o godz. 9:00 i 18:00. zapraszam.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek, pierwsza sobota miesiąca, spowiedź w pierwszy piątek od godz. 17:00, do chorych od godz. 8:00. Pierwsza sobota: Nabożeństwo Fatimskie, zmiana tajemnic różańcowych, składka przeznaczona na Radio Via I Tv Trwam. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Kłęk Haliny.

3. Radni parafialni dyżurują w zakrystii i przyjmują wpłaty na ogrodzenie kościoła.

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na poniedziałek i sobotę do sprzątania kościoła proszę następujące osoby: 1)Renata Krupa, 2)Jadwiga Pomykała, 3)Zofia Kamińska, 4)Renata Kamińska, 5)Anita Małecka, 6)Halina Krajka, 7)Małgorzata Lisak, 8)Aneta Dąbrowska.

5. Bóg zapłać młodzieży z KSM-u za przygotowanie i przeprowadzenie Adoracji w ubiegłą niedzielę na wieczorze młodzieży przygotowującej się do ŚDM w Krakowie.

6. Zapowiedzi przedślubne:
Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
Marcin Kazimierz Burek syn Wiesława i Haliny Olszak, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Rzeszowie, Parafia św. Krzyża z Natalią Salach córka Tadeusza i Haliny Wajda, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, Parafia Strażów. Zap I.

7. 6 lipca br. tradycyjnie przez naszą parafię będzie przechodzić Przemyska Pielgrzymka do Częstochowy. W Strażowie będą około godziny 12:00 przy kościele. Bardzo proszę przygotować przyjęcie pielgrzymów. Odpowiedzialni Caritas Parafialny, Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne „Strażowianie”, KSM, Apostolat Margaretka, Grupa dla Intronizacji NSPJ w parafii. Ofiary na zorganizowanie gościny dla pielgrzymów składamy u Kawy Józefy. Bóg zapłać.

8. Msze św. w tygodniu o godz. 18:00, w poniedziałek i we wtorek też rano o godz. 7:00, w niedzielę na sumie chrzest św.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia

źródło: youtube.com


Ograniczenia

Ważne!

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 27 marca do 9 kwietnia 2021 w naszym kościele może przebywać jednocześnie 23 osób pozostali wierni uczestniczą na zewnątrz kościoła 1,5 m odległości od siebie.

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą  maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na marzec 2021 brzmi:Módlmy się o to, abyśmy przeżywali sakrament pojednania z odnowioną głębią, żeby cieszyć się nieskończonym miłosierdziem Bożym.

Przejdź do paska narzędzi