Ogłoszenia duszpasterskie 10 Niedziela zwykła 05.06.2016 r.

 • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 10 Niedziela zwykła 05.06.2016 r.

 1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po południu wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz.15:30, o 15:45 Litania do N.S.P.J, a 16:00 Msza św. i III Przegląd Pieśni Maryjnej ,,DLA CIEBIE MATUCHNO ŚPIEWAM”. Zapraszam. Po Mszach św. do puszek Schola zbiera pieniążki na wycieczkę.

 2. We wtorek po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu grupy dla Intronizacji NSPJ w naszej parafii i modlitwy za grzeszników.

 3. W czwartek o godz. 18:00 spotkanie dla młodzieży z kl. II gimnazjum z całej parafii jako przygotowanie do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

 4. Radni parafialni dyżurują w zakrystii i przyjmują wpłaty na ogrodzenie wokół kościoła.

 5. W przyszłą niedzielę trzecia niedziela miesiąca i składka przeznaczona na cele parafialne. Bądźmy ofiarni.

 6. W przyszłym tygodniu różaniec prowadzi róża Pasierb Emilii.

 7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
  1)Agnieszka Kopacz, 2)Rak 3)Dorota Twardowska, 4)Siwik Marcin, 5)Edyta Wąsacz, 6)Joanna Dziedzińska, 7)Elżbieta Malecc, 8)Ewa Michnar, 9)Agnieszka Cyran.


 8. Msze św. W tygodniu o godz.18:00, w piątek też rano o godz.7:00, w sobotę msza ślubna o godz.14:00 i w niedzielę o godz. 14:00.

 9. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

  1)Marcin Wójcik , s. Edmunda i Marii, stan wolny, ur. w Ustrzykach Dolnych, zam. w Olszanicy, Parafia Olszanica z Ewą Rzeszutko, c. Jana i Barbary, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, Parafia Strażów. Zapowiedź 2

  2) Kamil Lech, s. Władysława i Jolanty, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, Parafia Strażów  z Agnieszką Rogóż, c. Janusza i Bożeny, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, Parafia Strażów. Zapowiedź 2


  INTENCJE MSZALNE –06.06. – 12.06.2016 r.


  Niech Maryja Królowa wyprasza
  u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
  potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


  źródło: youtube.com


Ograniczenia

Ważne!

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 27 marca do 9 kwietnia 2021 w naszym kościele może przebywać jednocześnie 23 osób pozostali wierni uczestniczą na zewnątrz kościoła 1,5 m odległości od siebie.

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą  maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na marzec 2021 brzmi:Módlmy się o to, abyśmy przeżywali sakrament pojednania z odnowioną głębią, żeby cieszyć się nieskończonym miłosierdziem Bożym.

Przejdź do paska narzędzi