Ogłoszenia duszpasterskie 10 Niedziela zwykła 05.06.2016 r.

 • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 10 Niedziela zwykła 05.06.2016 r.

 1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po południu wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz.15:30, o 15:45 Litania do N.S.P.J, a 16:00 Msza św. i III Przegląd Pieśni Maryjnej ,,DLA CIEBIE MATUCHNO ŚPIEWAM”. Zapraszam. Po Mszach św. do puszek Schola zbiera pieniążki na wycieczkę.

 2. We wtorek po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu grupy dla Intronizacji NSPJ w naszej parafii i modlitwy za grzeszników.

 3. W czwartek o godz. 18:00 spotkanie dla młodzieży z kl. II gimnazjum z całej parafii jako przygotowanie do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

 4. Radni parafialni dyżurują w zakrystii i przyjmują wpłaty na ogrodzenie wokół kościoła.

 5. W przyszłą niedzielę trzecia niedziela miesiąca i składka przeznaczona na cele parafialne. Bądźmy ofiarni.

 6. W przyszłym tygodniu różaniec prowadzi róża Pasierb Emilii.

 7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary, na poniedziałek i sobotę proszę do sprzątania następujące osoby:
  1)Agnieszka Kopacz, 2)Rak 3)Dorota Twardowska, 4)Siwik Marcin, 5)Edyta Wąsacz, 6)Joanna Dziedzińska, 7)Elżbieta Malecc, 8)Ewa Michnar, 9)Agnieszka Cyran.


 8. Msze św. W tygodniu o godz.18:00, w piątek też rano o godz.7:00, w sobotę msza ślubna o godz.14:00 i w niedzielę o godz. 14:00.

 9. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

  1)Marcin Wójcik , s. Edmunda i Marii, stan wolny, ur. w Ustrzykach Dolnych, zam. w Olszanicy, Parafia Olszanica z Ewą Rzeszutko, c. Jana i Barbary, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, Parafia Strażów. Zapowiedź 2

  2) Kamil Lech, s. Władysława i Jolanty, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, Parafia Strażów  z Agnieszką Rogóż, c. Janusza i Bożeny, stan wolny, ur. w Rzeszowie, zam. w Strażowie, Parafia Strażów. Zapowiedź 2


  INTENCJE MSZALNE –06.06. – 12.06.2016 r.


  Niech Maryja Królowa wyprasza
  u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
  potrzebne łaski na każdy dzień naszego życia


  źródło: youtube.com


Ograniczenia

W świątyni obowiązuje limit – maks. 75 proc. obłożenia.

Ważne! Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.

Nie można skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby żyć sakramentalnie.

Informacje na dziś

Papieska intencja na wrzeszień 2021 brzmi:Intencja powszechna – Ekologicznie zrównoważony styl życia Módlmy się, abyśmy wszyscy dokonywali odważnych wyborów na rzecz stylu życia powściągliwego i ekologicznie zrównoważonego, ciesząc się z ludzi młodych, którzy się w to zdecydowanie angażują.

Przejdź do paska narzędzi