Ogłoszenia duszpasterskie 1 Niedziela Wielkiego Postu – 05.03.2017r.

  • 0

Ogłoszenia duszpasterskie 1 Niedziela Wielkiego Postu – 05.03.2017r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, składka na WSD w Rzeszowie, po południu Gorzkie Żale z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym o godz. 15:30 i Msza św. na gorzkich żalach składka na dekoracje i kwiaty do Bożego Grobu.

2. W czwartek po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu grupy dla Intronizacji NSPJ w parafii. Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża Buk Romana.

3. W przyszłym tygodniu 2 niedziela wielkiego postu – to niedziela „Ad Gentes” – dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. W tym dniu po Mszy św. zbiórka do puszek na cele misyjne.

4. Radni Parafialni dyżurują w zakrystii i przyjmują wpłaty na ogrodzenie wokół kościoła. Bóg zapłać dotychczasowym ofiarodawcom.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na poniedziałek i sobotę do sprzątania kościoła proszę następujące osoby:
1)Beata Liskowicz, 2)Ewa Cisek, 3)Renata Mamczur, 4)Helena Machowska, 5)Bożena Sałek, 6)Ryszard Grudniewicz, 7)Wioletta Foryt, 8)Halina Peszko, 9)Paulina Chlebek.

6. Msze święte w tygodniu o godz. 18:00, ale w poniedziałek tylko o godz. 7:00, w środę i w sobotę o godz. 7:00 i 18:00. Zapraszam.


Niech Maryja Królowa wyprasza
u Swojego Syna Jezusa Chrystusa
potrzebne łaski na każdy dzień naszego życiaźródło: youtube.com


Ograniczenia

Ważne!

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 27 marca do 9 kwietnia 2021 w naszym kościele może przebywać jednocześnie 23 osób pozostali wierni uczestniczą na zewnątrz kościoła 1,5 m odległości od siebie.

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą  maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na marzec 2021 brzmi:Módlmy się o to, abyśmy przeżywali sakrament pojednania z odnowioną głębią, żeby cieszyć się nieskończonym miłosierdziem Bożym.

Przejdź do paska narzędzi