Msza św. rezurekcyjna w Parafii Strażów

  • 0

Msza św. rezurekcyjna w Parafii Strażów


W Wielką Niedzielę o 6.00 rano rozpoczęła się uroczysta procesja rezurekcyjna wokół naszego Kościoła. Najświętszy Sakrament niósł i Mszy św. przewodniczył Ks. Proboszcz Edward Wnęk. Po wejściu procesji do świątyni wszyscy odśpiewali radosne “Ciebie Boga wysławiamy”.

Po odśpiewaniu hymnu, Ks. Proboszcz udzielił wszystkim błogosławieństwa Najświetniejszym  Sakramentem. W czasie Mszy św. wszyscy śpiewali radosne alleluja prze Ewangelią. Po odśpiewaniu Ewangelii przez Ks. Tadeusz Chmiel,  Ks. Proboszcz wygłosił homilię. Na zakończenie Mszy św. Ks. Proboszcz  złożył Ks. Tadeuszowi i  wszystkim parafianom świąteczne życzenia. Po błogosławieństwie schola parafialna odśpiewał radosne Alleluja.

W Wielką Niedzielę o 6.00 rano rozpoczęła się uroczysta procesja rezurekcyjna wokół Kościoła. Najświętszy Sakrament niósł i Mszy św. przewodniczył Ks. Proboszcz Edward Wnęk. Po wejściu procesji do świątyni wszyscy odśpiewali radosne “Ciebie Boga wysławiamy”. Po odśpiewaniu hymnu,  Ks. Proboszcz udzielił wszystkim błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem. W czasie Mszy św. wszyscy śpiewali radosne alleluja prze Ewangelią. Po odśpiewaniu Ewangelii przez Ks. Tadeusza Chmiel, Ks. Proboszcz wygłosił homilię. Na zakończenie Mszy św. Ks. Proboszcz  złożył  wszystkim parafianom świąteczne życzenia. Po błogosławieństwie schola odśpiewał radosne Alleluja.

« 1 z 2 »

Ograniczenia ilości wiernych

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 7 do 29 listopada br. w naszym kościele może przebywać jednocześnie maksymalnie 31 osób.

Ważne!

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą części odzieży albo maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na styczeń 2021 brzmi:Intencja ewangelizacyjna – Braterstwo ludzkie Módlmy się, aby Pan dał nam łaskę życia w głębokim braterstwie z braćmi i siostrami innych religii, w postawie modlitwy za siebie nawzajem i otwartości na wszystkich. Luty

Przejdź do paska narzędzi