Msza św. o dobrego męża i dobrą żonę

  • 0

Msza św. o dobrego męża i dobrą żonę

Category : Komunikaty Kurii

Duszpasterstwo Koła Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży przy Uniwersytecie Rzeszowskim zaprasza na Msze św. w intencji „Dobrego męża i żony”.

Pomysł modlitwy o dobrych małżonków zrodziła się z pragnienia miłości, która jest
największą i najważniejszą ludzką potrzebą. Propozycja takiej intencji modlitewnej wyszła od samych studentów, a Msze odbywają się teraz średnio co trzy miesiące. Najbliższa odbędzie się 19 stycznia, o godzinie 19:30 w kościele św. Krzyża, przy ulicy 3-go Maja w Rzeszowie. Modlitwę poprowadzą studenci z Koła Akademickiego KSM. Homilię wygłosi ks. Jarosław Młodecki – wikariusz parafii św. Judy Tadeusza w Rzeszowie.
Zastanawiasz się gdzie znaleźć żonę lub męża? Znaleźć możesz wszędzie, wystarczy chcieć i odrobina zaangażowania. Jednak żeby zbudować trwałą relację potrzebne są mocne fundamenty.
Dlatego będziemy się modlić prosząc Boga o wszystko co jest potrzebne w dobrej relacji. Chcesz się dowiedzieć co to jest?
Przyjdź. Środa 19 stycznia 2022 r. Godzina 19:30. Kościół Świętego Krzyża, ul. 3-go Maja. Rzeszów. Po mszy zapraszamy Cię na mały poczęstunek.

Zapraszamy!


Papieska intencja na kwiecień 2022

Za pracowników służby zdrowia

Módlmy się, aby zaangażowanie pracowników służby zdrowia w opiekę nad osobami chorymi i starszymi, szczególnie w krajach najuboższych, było wspierane przez rządy i lokalne wspólnoty.

Przejdź do paska narzędzi