Mietek Szcześniak na Dniu Papieskim w Rzeszowie

  • 0

Mietek Szcześniak na Dniu Papieskim w Rzeszowie

Category : WYDARZENIA

W niedzielę 8 października 2017 r. będziemy obchodzić XVII Dzień Papieski pod hasłem „Idźmy naprzód z nadzieją”. Rzeszowskie obchody Dnia Papieskiego uświetni koncert Mietka Szcześniaka w Parku Papieskim. Podczas występu zatytułowanego „O niebo lepiej” usłyszymy największe przeboje artysty. W programie koncertu znajdą się również wyjątkowe kompozycje do poruszających tekstów ks. Jana Twardowskiego. Wstęp wolny.

 

Program Dnia Papieskiego w Parku Papieskim w Rzeszowie:

 

Godz. 11.30 – Wioska Papieska (kulinaria, zabawy, atrakcje dla dzieci),

Godz. 15.00 – Msza św. w Katedrze Rzeszowskiej,

Godz. 16.30 – Animacja „Od tańca do różańca” w Parku Papieskim,

Godz. 16.45 – List do papieża; Koncert Pueri Cantores Resovienses

Godz. 17.30 – Koncert Mietka Szcześniaka „O NIEBO LEPIEJ”,

Godz. 19.00 – Błogosławieństwo.


Ograniczenia

Od 13 czerwca w świątyni obowiązuje limit –  maks. 50 proc. obłożenia.

Od 26 czerwca w świątyni obowiązuje limit – maks. 75 proc. obłożenia.

Ważne! Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.

Od przyszłej niedzieli nie można będzie skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby żyć sakramentalnie.

Informacje na dziś

Papieska intencja na czerwiec 2021 brzmi:Intencja ewangelizacyjna – Piękno małżeństwa Módlmy się w intencji ludzi młodych, którzy przygotowują się do małżeństwa przy wsparciu wspólnoty chrześcijańskiej – aby wzrastali w miłości, z wielkodusznością, wiernością i cierpliwością.

Przejdź do paska narzędzi