KOMUNIKATY KURII – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 17.04.2022 r.

  • 0

KOMUNIKATY KURII – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 17.04.2022 r.

Category : Komunikaty Kurii

1. Biskup Jan Wątroba ofiarował do każdej parafii książkę pt. „Pascha – przejście Pana” zawierającą katechezy i homilie na Triduum Paschalne autorstwa śp. Biskupa Jana Niemca.

2. Diecezja Rzeszowska poprzez różne grupy, zwłaszcza charytatywne, pragnie włączyć się w ogólnopolską akcję „Dzień Dobra”, która zostanie przeprowadzona w Niedzielę Miłosierdzia Bożego – patronalne święto „Caritas”.

W imieniu wszystkich pracowników Kurii Diecezjalnej w Rzeszowie składam kapłanom i wiernym świeckim najlepsze życzenia wielkanocne. Niech Pan Jezus Zmartwychwstały udzieli Wam obficie swoich darów. Niech obdarzy Wasze serca pokojem i miłością. Oby świat otworzył się na nadzieję nowego życia płynącą z Jezusowego zwycięstwa. Wesołego Alleluja!!!


Papieska Intencja Apostolstwa na czerwiec 2024

Za ludzi, którzy uciekają ze swojego kraju

Módlmy się, aby migranci, uciekający przed wojnami lub głodem, zmuszeni do podróży pełnych niebezpieczeństw i przemocy, znajdowali w krajach, które ich przyjmują, gościnę i nowe możliwości życia.

Nr konta parafialnego do wpłat

Numer konta parafialnego do wpłat na witraże do kościoła oraz  remont ogrodzenia na cmentarzu PKO Bank Polski 97 1020 4391 0000 6202 0216 4119.

Liturgia Dnia

Przejdź do paska narzędzi