Komunikaty Kurii – Niedziela Świętej Rodziny, 29.12.2019 roku

  • 0

Komunikaty Kurii – Niedziela Świętej Rodziny, 29.12.2019 roku

Category : Komunikaty Kurii

1. Zgodnie z zaleceniem Konferencji Episkopatu Polski podjętym podczas 380. Zebrania Plenarnego, Niedziela Świętej Rodziny ma być dniem modlitw o świętość małżeństw i rodzin oraz dniem odnowienia przyrzeczeń małżeńskich.

2. Msza św. oraz nabożeństwo na zakończenie starego roku zostaną odprawione przez biskupa ordynariusza w katedrze rzeszowskiej we wtorek, 31 grudnia br. o godz. 17.00.

3. W niedzielę, 5 stycznia 2020 r. w Wyższym Seminarium Duchownym w Rzeszowie odbędzie się spotkanie Stowarzyszenia Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego. Msza św. pod przewodnictwem bp Jana Wątroby zostanie odprawiona w kaplicy seminaryjnej o godz. 11.00. Na dzień 18 stycznia 2020 r. jest planowane takie spotkanie w Tarnowcu.

Share Button

Informacje na dziś

Papieska intencja na marzec 2020 brzmi:Intencja ewangelizacyjna: Katolicy w Chinach. Módlmy się, aby Kościół w Chinach zachował wierność Ewangelii i wzrastał w jedności.

Zapraszamy na strony:

Pogoda w Strażowie