Komunikaty Kurii na XV Niedzielę zwykłą

  • 0

Komunikaty Kurii na XV Niedzielę zwykłą

Category : Komunikaty Kurii

1) W piątek, 20 lipca, minie pięć lat od ingresu biskupa Jana Wątroby do katedry rzeszowskiej. W tym dniu pamiętajmy w modlitwie o Biskupie Rzeszowskim i całej naszej diecezji.

2) Diecezjalne Duszpasterstwo Trzeźwości prosi o zachęcenie wiernych do wzięcia udziału w inicjatywie pt. „100 dni abstynencji na stulecie wolności”. Początek akcji w dniu 4 sierpnia a jej zakończenie 11 listopada 2018.

Share Button

Informacje na dziś

Papieska intencja na marzec 2019 brzmi:Intencja ewangelizacyjna: za chrześcijańskie wspólnoty. Aby wspólnoty chrześcijańskie – szczególnie te, które są prześladowane – odczuły, że są blisko Chrystusa, a ich prawa były respektowane.

Zapraszamy na strony:

Pogoda w Strażowie