Komunikaty Kurii na XIX Niedzielę Zwykłą, 11 sierpnia 2019 roku

  • 0

Komunikaty Kurii na XIX Niedzielę Zwykłą, 11 sierpnia 2019 roku

Category : Komunikaty Kurii

Przypominamy o możliwości przeżycia rekolekcji kapłańskich w WSD w Rzeszowie. Rozpoczęcie 21 sierpnia 2019 r. o godz. 18.00, zakończenie 24 sierpnia 2019 r. Rekolekcje poprowadzi ks. Piotr Stawarz SDS. Będą one czasem modlitwy Słowem Bożym (metodą lectio divina) w klimacie milczenia. Koszt rekolekcji 300 PLN. Zapisy telefoniczne pod numerem: 17 871 24 00.

Kustosz Sanktuarium błogosławionego księdza Władysława Findysza w Nowym Żmigrodzie zaprasza na uroczystości odpustowe ku jego czci w dniu 23 sierpnia 2019 r. Uroczystej sumie odpustowej o godz. 11.00 będzie przewodniczył biskup rzeszowski Jan Wątroba. Przypominamy jednocześnie, że prośby o relikwie tegoż błogosławionego należy kierować do Kurii Diecezjalnej w Rzeszowie.

W związku z zakończeniem wakacji, diecezjalna Caritas prosi Parafialne Zespoły Caritas o aktualne rozeznanie potrzeb pomocy dzieciom przed nowym rokiem szkolnym i ewentualne zorganizowanie plecaka lub innej formy wsparcia.

Fundacja im. Rodziny Ulmów SOAR z Markowej serdecznie zaprasza na koncert, który odbędzie się w Kolbuszowej na stadionie sportowym w niedzielę 18 sierpnia 2019 r. o godzinie 19.00.

W dniach 15 i 16 sierpnia 2019 r. kuria będzie nieczynna.

Share Button

Informacje na dziś

Papieska intencja na kwiecień 2019 brzmi:Intencja powszechna: Za lekarzy i personel organizacji humanitarnych, przebywających na obszarach objętych wojną, którzy ryzykują własne życie, by ratować życie innym.

Zapraszamy na strony:

Pogoda w Strażowie