Komunikaty Kurii na VI Niedzielę Zwykłą, 17 lutego 2019 roku

  • 0

Komunikaty Kurii na VI Niedzielę Zwykłą, 17 lutego 2019 roku

Category : Komunikaty Kurii

Bardzo proszę, duszpasterzy trzeźwości, którzy zdecydowali się przystąpić do programu Stowarzyszenia “Trzeźwa Gmina”, o którym była mowa podczas spotkania kurialnego, aby pilnie tzn. do wtorku 19 lutego br. wypełnili i złożyli pobrane podczas spotkania deklaracje. Jednocześnie informuję, że w przypadku zbyt małej liczby zainteresowanych program nie będzie mógł być realizowany.

Duszpasterstwo młodzieży przy klasztorze ojców dominikanów w Rzeszowie wraz z Referatem ds. duszpasterstwa młodzieży organizują warsztaty muzyki liturgicznej “Muzyka żywa” w dniach od 8 do 10 marca br. dla członków scholi oraz chórów młodzieżowych i dorosłych, a także dla animatorów śpiewu kościelnego. Informacje na stronie parafii oo. Dominikanów i zbuta.rzeszow.pl

W dniu 20 lutego 2019 r. o godz. 18 w Muzeum Diecezjalnym w Rzeszowie odbędzie się wernisaż wystawy pt. „Miejsce w czasie. Pejzaż wyobraźni”. Wystawa będzie czynna do 20 marca br.

Dziękuję wszystkim, którzy przesłali informacje o zapotrzebowaniu na prasę. W tych parafiach, które nie dokonały korekty zamówienie pozostaje bez zmian. Mając na uwadze to, że zgłoszenia nadal wpływają oraz biorąc pod uwagę cykl wydawniczy informuję, że może nieco ulec przesunięciu termin wprowadzenia nowych zasad dystrybucji prasy. Zostanie on określony w oddzielnym komunikacie. Do wejścia w życie nowych reguł odbiór i rozliczanie prasy odbywa się według dotychczasowych zasad.

Share Button

Informacje na dziś

Papieska intencja na listopad 2019 brzmi:Intencja powszechna: o komunikację i pojednanie. Aby na Bliskim Wschodzie, gdzie wspólnie żyją różnorodne wspólnoty religijne, zapanował duch dialogu i pojednania..

Zapraszamy na strony:

Pogoda w Strażowie