Komunikaty Kurii – IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 22.03.2020 roku

  • 0

Komunikaty Kurii – IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 22.03.2020 roku

Category : Komunikaty Kurii

1. Konferencja Episkopatu Polski poinformowała, że został odwołany termin Narodowej Pielgrzymki do Rzymu planowanej na 17 maja br. Aktualnie trwa uzgadnianie ze Stolicą Apostolską nowego terminu. Nie odbędzie się też II Narodowa Pielgrzymka Duchowieństwa do Dachau planowana na 29 kwietnia br.

2. Krakowski wydawca tygodnika „Źródło” i pozostałych czasopism („Droga”, „Wychowawca”, „Arka”, „Jaś”, „Cuda i Łaski”) ogłosił, że definitywnie zaprzestaje tej działalności.

3. Tygodnik „Gość Niedzielny” zawiesił dystrybucję czasopisma w parafiach do odwołania. „Niedziela” będzie nadal przesyłana.


Ograniczenia ilości wiernych

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 7 do 29 listopada br. w naszym kościele może przebywać jednocześnie maksymalnie 31 osób.

Ważne!

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą części odzieży albo maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na styczeń 2021 brzmi:Intencja ewangelizacyjna – Braterstwo ludzkie Módlmy się, aby Pan dał nam łaskę życia w głębokim braterstwie z braćmi i siostrami innych religii, w postawie modlitwy za siebie nawzajem i otwartości na wszystkich. Luty

Przejdź do paska narzędzi