KOMUNIKATY KURII – III Niedziela Adwentu, 12.12.2021 r.

  • 0

KOMUNIKATY KURII – III Niedziela Adwentu, 12.12.2021 r.

Category : Komunikaty Kurii

1. W poniedziałek, 13 grudnia, przypada 40-ta rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Pamiętajmy w modlitwach o naszej Ojczyźnie. W tym dniu o godz. 18.00 w rzeszowskiej farze bp Jan Wątroba będzie przewodniczył Mszy św. sprawowanej w intencji Ojczyzny. Tradycyjnie o godz. 19.30 zapalmy w oknach naszych mieszkań „Światło Wolności”.

2. Tygodnik Katolicki „Niedziela”, „Fundacja Instytut Mediów” i Młodzieżowa Agencja Informacyjna MAIKA zapraszają osoby zaangażowane w działalność na rzecz młodzieży w aspekcie przygotowania do małżeństwa, księży dyrektorów wydziałów duszpasterskich kurii diecezjalnych, duszpasterzy rodzin, doradców rodzinnych, osoby prowadzące kursy i katechezy przedmałżeńskie oraz wszystkich, którym leży na sercu szczęście małżeństw i rodzin na konferencję prasową i panelową dotyczącą projektu „Ku szczęśliwej rodzinie”, która odbędzie się online 13 grudnia o godz. 10.30. Link do zalogowania się na konferencje:

https://us06web.zoom.us/j/86908336474?pwd=UkNHbnhLZHA5SFN2RDRpb1JEb1lHZz09 .

Dla pewności, czy wszystko działa, proszę o zalogowanie się o godz. 10. W razie trudności, link będzie również dostępny na stronie fundacji: https://fundacja.niedziela.pl. Zgłoszenia osób pragnących wziąć udział w konferencji prosimy kierować pod adresem: fundacja.biuro@niedziela.pl.


Przejdź do paska narzędzi