KOMUNIKATY KURII – 20. Niedziela Zwykła, 14.08.2022 r.

  • 0

KOMUNIKATY KURII – 20. Niedziela Zwykła, 14.08.2022 r.

Category : Komunikaty Kurii

1. Fundacja im. Rodziny Ulmów SOAR z Markowej serdecznie zaprasza na tegoroczną edycję Festiwalu Psalmów Dawidowych – Psalmy Pokoju i Miłosierdzia. Koncert odbędzie się w niedzielę 21 sierpnia br. o godz. 19.00 na stadionie sportowym w Kolbuszowej. Bilety można kupić na stronie internetowej tobilet.pl. Więcej szczegółów znajduje się na stronie internetowej www.fundacjasoar.pl oraz na profilu facebook. Dochód z biletów przeznaczony zostanie na Narodowy Szpital Dziecięcy w Kijowie.

2. W dniach 30 sierpnia br. (Rzeszów – Instytut Teologiczno-Pastoralny) i 31 sierpnia br. (Jasło – aula przy parafii Farnej) odbędą się kongregacje katechetyczne dla księży. Kongregacje są obowiązkowe dla księży uczących w szkole oraz dla księży proboszczów. W dniu 30 sierpnia br. w DD „Tabor” odbędzie się kongregacja katechetyczna dla sióstr zakonnych i katechetów świeckich.


Przejdź do paska narzędzi