Komunikat w sprawie udzielania tegorocznego Sakramentu Bierzmowania.

  • 0

Komunikat w sprawie udzielania tegorocznego Sakramentu Bierzmowania.

Informujemy kandydatów, że tegoroczny Sakrament Bierzmowania, ze względu na pandemię został przeniesiony z parafii Krasne do parafii Palikówka.

W piątek o godz. 18:45 w kościele p.w. Miłosierdzia Bożego w Palikówce odbędzie się próba młodzieży przed przyjęciem sakramentu Bierzmowania, a w sobotę o godz. 10:00 udzielony zostanie sakrament Bierzmowania dla młodzieży z byłej VIII klasy z Parafii Strażów i Palikówka. Młodzież zawiesza na szyi krzyż i bierze ze sobą książeczkę do bierzmowania.
Spowiedź dla młodzieży bierzmowanej, świadków, rodziny codziennie pół godziny przed Mszą św.

W kościele w tej ceremonii pierwszeństwo uczestniczenia mają: kandydat do bierzmowania, świadek bierzmowania, jego rodzice oraz pozostałe osoby, jeśli będą.
Prosimy, aby bezwzględnie wszystkie osoby w kościele miały założone maseczki zakrywające usta i nosKandydaci do bierzmowania również.


Ograniczenia ilości wiernych

W związku z podjętymi decyzjami przez władze państwowe o nowych obostrzeniach i kolejnym ograniczeniu ilości wiernych mogących przebywać w świątyni od 7 do 29 listopada br. w naszym kościele może przebywać jednocześnie maksymalnie 31 osób.

Ważne!

Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniego odstępy co najmniej 2 metry. Przypominamy, że w świątyni i poza mamy obowiązek zakryć usta i nos za pomocą części odzieży albo maseczki.
Zachęcamy do włączenia się do uczestnictwa we Mszy św. Niedzielnej.

Informacje na dziś

Papieska intencja na listopad 2020 brzmi:Intencja powszechna: Sztuczna inteligencja. Módlmy się, aby postęp w dziedzinie robotyki oraz sztucznej inteligencji zawsze pozostawał w służbie ludzkiego istnienia..