Zapowiedz filmów religijnych w kinach

  • 0

Zapowiedz filmów religijnych w kinach

Category : WYDARZENIA

Kino „Zorza” / Kino Helios w Rzeszowie zapraszają na filmy religijne:
Bernardetta. Cud w Lourdes” – od 29 stycznia 2016 r.

Cierń Boga”. Historia Jezusa widziana oczami Apostołów – od 19 lutego 2016 r.
Szczegóły: www.kinozorza.plwww.helios.pl.


Dowiedz się więcej na: bernadetta-film.pl

Poruszająca opowieść o cudownych objawieniach, które odmieniły życie tysięcy ludzi. Od lutego do lipca 1858 r. Matka Boża 18 razy objawia się Bernadetcie Soubirous z Lourdes na południu Francji.

Opis filmu

Jej wiara zmieniła bieg historii.
Poruszająca opowieść o cudownych objawieniach, które odmieniły duszę 14-letniej dziewczynki i dały początek kultowi Matki Bożej z Lourdes.
Od lutego do lipca 1858 roku, Matka Boża 18 razy objawia się Bernadetcie Soubirous, skromnej 14-letniej dziewczynce z Lourdes na południu Francji. Wielu ludzi nie daje wiary opowieściom dziewczynki, niektórzy mają ją nawet za obłąkaną. Jednak jej niewinność, szczerość i czystość szybko przekonują wątpiących. Do małego miasteczka zaczynają przybywać pielgrzymi, dochodzi do cudownych uzdrowień, a wieść o Lourdes obiega świat.
Dziś Lourdes jest jednym z najsławniejszych miejsc pielgrzymek na świecie, odwiedzanym co roku przez 6 milionów pielgrzymów.
A skromna Bernadetta uznana została Świętą.

BERNADETTA. CUD W LOURDES – oficjalny zwiastun

Cierń Boga. Historia Jezusa widziana oczami Apostołów – oficjalny zwiastun

„Cierń Boga” Film na Wielki Post 2016

Cierń Boga to pierwszy film, który relacjonuje ostatnie trzy lata życia Jezusa Chrystusa widziane oczami apostołów. Jezus ukazany jest jako zwykły człowiek, który spotyka się, rozmawia i biesiaduje ze swoimi uczniami. Mimo napięć i wątpliwości zrozumiałych dla ludzi żyjących zgodnie z tradycją żydowską, apostołowie odnajdują w Jezusie Mesjasza, który posłany przez Boga i napełniony Duchem Świętym dokonuje cudów jakich nikt dotąd nie widział. Z miłości do człowieka, mimo towarzyszącemu mu lęku, do końca wypełnia wolę Ojca…


Przejdź do paska narzędzi