Caritas pomoże poszkodowanym

  • 0

Caritas pomoże poszkodowanym

Caritas Diecezji Rzeszowskiej uruchamia pomoc poszkodowanym przez ostatnie intensywne opady deszczu.

Postaramy się przyjść z pomocą ofiarom podtopień. Uruchamiamy pomoc finansową – powiedział w Radiu Via ks. Piotr Potyrała, wicedyrektor Caritas. I dodał, że pierwsza pomoc będzie skierowana do mieszkańców z powiatu kolbuszowskiego.

2 czerwca we wszystkich parafiach diecezji rzeszowskiej będzie prowadzona zbiórka datków do puszek na rzecz poszkodowanych przez ulewne deszcze.

(Radio VIA)

Share Button

Informacje na dziś

Papieska intencja na kwiecień 2019 brzmi:Intencja powszechna: Za lekarzy i personel organizacji humanitarnych, przebywających na obszarach objętych wojną, którzy ryzykują własne życie, by ratować życie innym.

Zapraszamy na strony:

Pogoda w Strażowie