Adwentowy dzień skupienia Akcji Katolickiej

  • 0

Adwentowy dzień skupienia Akcji Katolickiej

Category : Komunikat KEP

Zarząd Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej Diecezji Rzeszowskiej zaprasza Prezesów POAK oraz członków i sympatyków naszego Stowarzyszenia na adwentowy dzień skupienia, który odbędzie się 3 grudnia 2022 r. w dwóch turach: dla północnej części diecezji – w Rzeszowie w parafii pw. Chrystusa Króla i dla południowej części w Jaśle w parafii pw. MB Częstochowskiej.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 10:00 (w kościele), zakończenie ok. godz. 13:00

W Rzeszowie, w parafii pw. Chrystusa Króla ul. ks. Jałowego 37, odbędzie się spotkanie dla dekanatów:

Rzeszów Katedra, Rzeszów Fara, Rzeszów Północ, Rzeszów Południe, Rzeszów Wschód, Rzeszów Zachód, Boguchwała, Czudec, Głogów Małopolski, Kolbuszowa Wschód, Kolbuszowa Zachód, Ropczyce, Sędziszów Małopolski, Sokołów Małopolski, Strzyżów, Tyczyn, Wielopole Skrzyńskie.

 

W Jaśle, w parafii pw. MB Częstochowskiej, ul. A. Mickiewicza 39, odbędzie się spotkanie dla dekanatów:

Biecz, Brzostek, Dębowiec, Frysztak, Gorlice, Jasło Wschód, Jasło Zachód, Nowy Żmigród.

 

Zapraszamy

Ks. Stanisław Potera, Diecezjalny Asystent AK

Jeremi Kalkowski, Prezes Zarządu DIAK


Przejdź do paska narzędzi