28 stycznia – Msza św. radiowa z okazji Dnia Życia Konsekrowanego

  • 0

28 stycznia – Msza św. radiowa z okazji Dnia Życia Konsekrowanego

Category : Komunikaty Kurii

W najbliższą niedzielę, 28 stycznia o godz. 9.00 w bazylice św. Krzyża w Warszawie będzie sprawowana i transmitowana prze Polskie Radio Msza św. z okazji zbliżającego się Dnia Życia Konsekrowanego. Eucharystii będzie przewodniczył bp Jacek Kiciński. „Będziemy dziękować Panu Bogu za dar życia konsekrowanego w Polsce i świecie. Będziemy też prosić o nowe, dobre i wierne powołania do służby Bożej” – mówi Przewodniczący Komisji ds. Instytutów Życia Konsekrowanego i Stowarzyszeń Życia Apostolskiego.

Posłuchaj:

Bp Jacek Kiciński, który przewodniczącym Komisji ds. Instytutów Życia Konsekrowanego i Stowarzyszeń Życia Apostolskiego jest od ubiegłego roku zapraszając do udziału w Eucharystii 28 stycznia, zachęca, by była ona wyrazem wspólnego świętowania, ale przede wszystkim prośbą do Pana Żniwa, aby posłał na nie nowych robotników.

BPKEP

 

Share Button

Informacje na dziś

Papieska intencja na listopad 2019 brzmi:Intencja powszechna: o komunikację i pojednanie. Aby na Bliskim Wschodzie, gdzie wspólnie żyją różnorodne wspólnoty religijne, zapanował duch dialogu i pojednania..

Zapraszamy na strony:

Pogoda w Strażowie